O nákupu

  • Doprava po ČR
Česká pošta  (165 Kč) nebo zásilkovna (85 Kč)

Výrobky důkladně balím několika vrstvami kartonu a obalového materiálu. Česká pošta umožňuje balík pojistit jako křehký, poslání ale vyjde o dost dráž než využitím zásilkovny. Jedním i druhým způsobem dorazily balíčky zatím vždy v pořádku.

Balíčky posílám vždy v úterý.
Sbírám po všech čertech, kamarádech a blízkých obchodech krabice a různorodé obaly. Balíčky tak nejsou právě krásně zabalené, je to spíš změť bublinkových fólií a plastu. Ručím ale za to, že veškerý obalový materiál jsem zrecyklovala a dala mu tak další využití před tím než skončí v koši (nebo ho vy schováte a znovu použijete :)) Vzhled balíčku sice oku nezalahodí, ale věřím, že srdce potěší, že je o něco uctivější k přírodě. 
  

  • Doprava na Slovensko
Na Slovensko balíčky posílám pouze přes Zásilkovnu. (140 Kč


Pro platbu ze Slovenska jsou někdy potřeba tyto údaje:

IBAN: CZ81 0800 0000 0042 3012 0073
SWIFT/BIC kód: GIBACZPX
Adresa majitele účtu:  Petra Dermová, Vilová čtvrť 237, Nové Hrady 373 33

  • Zakázková tvorba

Momentálně zakázky nepřijímám.
O otevření tvorby na zakázku informuji vždy na instagramu, pak platí - Na zakázku tvořím jen věci, které najdete v kategorii "Na zakázku". Jiné objednávky na přání nepřijímám. V kategorii na zakázku si stačí vybrat, který kousek a v jakém množství byste si přáli. Výroba mi zabere 4-12 týdnů, podle toho, jak jsem právě vytížená. O reálné době, za kterou jsem schopna Vaši objednávku vyřídit Vás informuji emailem. 

  • Zdravotní nezávadnost  

Výrobky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů - bezpečnostní listy najdete níže.
 Výrobky nejsou registrované dle Evropské směrnice č. 84/500/ES - 2005/31/ES a pro účely prodeje jsou proto Určené k dekoraci.

bezpecnostni_listy_as_leskle

bezpecnostni_listy_as_matne

bezpecnostni_listy_colorobiaart

bezpecnostni_listy_engoby